Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej

Konsal
  • Gdańsk, pomorskie

Ochroniarz

Umowa o pracę

Firma Konsal zatrudni kwalifikowanego pracownika ochrony - obiekty przemysłowe na terenie Gdańska.

Zakres obowiązków:
- ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem;
-kontrola ruchu osobowego, samochodowego i materiałowego;
- reagowanie w przypadku wystąpienia zagrożenia;

praca w systemie jednozmianowym 24h lub w systemie dwuzmianowym 12h.;

Wymagania

- niekaralność;
- dyspozycyjność;
- aktualny wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony;
- aktualne badania lekarskie + psychologiczne;
- mile widziane prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

- umowę o pracę;
- stawkę godz. 20,00 zł netto;
- pełne umundurowanie dostosowane do pory roku;

Możliwość podniesienia kwalifikacji-wyrobienia pozwolenia na broń (koszt szkolenia, egzaminu POKRYWA W CAŁOŚCI FIRMA)

Osoby zainteresowane proszę o kontakt priv lub kontakt telefoniczny (Od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16).
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)