Nauczyciel/Nauczycielka wychowania przedszkolnego

Przedszkole z Oddz. Integracyjnymi nr 288 w Warszawie
  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 288 w Warszawie przy ul. Elbląskiej 63A (tel. 22-633-80-92) zatrudni od 1.09.2023 r. nauczycieli wychowania przedszkolnego.

Zakres obowiązków:
- opieka nad grupą dzieci,
- realizacja podstawy programowej MEN oraz zadań statutowych placówki,
- przygotowanie planów pracy, scenariuszy zajęć oraz spotkań i imprez okolicznościowych,
- współpraca z rodzicami.

Nasze wymagania:
- kwalifikacje uprawniające do pracy na stanowisku Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego (pedagogika przedszkolna lub wczesnoszkolna)
- doświadczenie w pracy z dziećmi,
- odpowiedzialność, cierpliwość, opiekuńczość, pogodne usposobienie, empatia,
- umiejętność budowania relacji z rodzicami,
- wysoki poziom kultury osobistej,
- kreatywność - mile widziane wszelkie talenty artystyczne.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość awansu,
- dostęp do materiałów i nowoczesnych narzędzi dydaktycznych,
- dostęp do szkoleń i kursów dokształcających,
- wsparcie w pracy,
- życzliwa atmosfera w pracy.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)