Inżynier Budowy

P.B. Modular Sp. z o.o.
  • Opole, opolskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

INŻYNIER BUDOWY woj. Opolskie

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo,
- mile widziane uprawnienia budowlane,
- praktyczna znajomość dokumentacji technicznej,
- samodzielność w działaniu,
- dyspozycyjność, komunikatywność,
- prawo jazdy kat. B.
- bardzo dobrej znajomości MS Office, AutoCAD,
- znajomości obsługi podstawowych instrumentów budowlanych (niwelator itp.)

Obowiązki
- Nadzór nad pracami budowlanymi,
- Sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót,
- Obsługa dokumentacji technicznej i projektowej,
- Przegląd, kontrolna i ocena dokumentacji technicznej,
- Monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod względem zgodności,
- Sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji kontraktowej,
- Udział w procesie oferowania i kosztorysowania,
- Rozliczanie robót z podwykonawcami,
- Wykonywanie innych czynności niezbędnych do realizacji kontraktu.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę
- możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
- bardzo dobrą atmosferę i wsparcie na każdym etapie pracy
- niezbędne narzędzia pracy
-ubezpieczenie grupowe

CV prosze wysyłać na adres @
Dodana
Wygasa (za 4 dni)