Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.01.2024

Praca administracyjno-biurowa

Kontabl 92 sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Szukamy pracownika na stanowisko administracyjno-biurowe.

Twoje obowiązki:

1. Administracja biura zgodnie z przyjętymi procedurami
2. bieżąca obsługa sekretariatu
3. Przyjmowanie korespondencji papierowej oraz mailowej wraz z przekazywaniem do odpowiedniego działu;
4. Odbieranie telefonów wraz z rozmową wstępną odnośnie potrzeb klientów;
5. wsparcie bieżących zadań działu księgowego
6. wsparcie kadry zarządzającej w codziennych zadaniach
7. Dbanie o odpowiedni stan art. biurowych, spożywczych, chemii gospodarczej

Nasze oczekiwania:

1. Szukam człowieka, który jest spójny w tym co myśli, mówi i robi
2. oraz charakteryzuje się:
• rzetelnością i dokładnością w działaniach,
• uczciwością wobec siebie, współpracowników i klientów
• punktualnością i terminowością,
• pełnym zaangażowaniem w wykonywaną pracę oraz
• chce się rozwijać życiowo i zawodowo.

Oferujemy stabilne warunki pracy w zgranym i doświadczonym zespole:

1. zatrudnienie na umowę o pracę
2. praca na1/1 etatu poniedziałek–piątek w godz.8.00-16.00
3. praca w siedzibie biura
4. pakiet medyczny oraz szkolenia kierunkowe w miarę potrzeb