Pracownik magazynu z UDT Bielany Wrocławskie

CFY
  • Kobierzyce, dolnośląskie pow. wrocławski

Magazynier

Umowa zlecenie

Poszukujemy osobę (Pana) na stanowisko Pracownika magazynowego z UDT, dla naszego klienta, firmy, która świadczy usługi magazynowo transportowe w całym świecie.

Lokalizacja: ul. Logistyczna 8, Bielany Wrocławskie

Obowiązki:

· Rozładunek/załadunek samochodów dostawczych

· Obsługa wózka widłowego

· Wykonywanie drobnych prac magazynowych

· Praca ze skanerem

Oferujemy

· Umowę zlecenia

· Stawkę 27 zł/brutto

· Pracę pn-pt po 8 godzin (6-14)

· Możliwość nadgodzin

· Zapewniamy odzież roboczą

Oczekujemy:

· Doświadczenia na podobnym stanowisku

· Wiedzy zasad pracy na magazynie

· Sprawności fizycznej

· Zaangażowania do pracy

Prosimy o zawarcie w CV następujących klauzuli:

- do CV ze zdjęciem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez CFY Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Żelazna 15B. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez CFY Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Żelazna 15B

- do CV bez zdjęcia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez CFY Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Żelazna 15B”.

Administratorem danych osobowych jest CFY Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Żelazna 15B. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Państwa dobrowolną zgodę. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty współpracy, w tym będą również udostępniane potencjalnym pracodawcom (kontrahentom spółki) oraz w celach kontaktowych. Podane dane osobowe będą udostępniane wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Dane nie będą przekazywane do państw spoza UE.

Informujemy ponadto, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych osobowych (na których przetwarzanie wyraziła Pani/wyraził Pan zgodę) do innego administratora danych. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzoru oraz cofnięcie – w każdym czasie - zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Okres retencyjności danych wynosi 6 miesięcy.

Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)