Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.12.2023

Asystent działu handlowego Hurtownia Zabawkowo Szkolna

Hurtownia Bajka
  • Sanok, podkarpackie pow. sanocki

Handlowiec

Umowa o pracę

Hurtownia Bajka zajmuje się sprzedażą art. szkolnych, biurowych, zabawek itp . Posiadamy własny magazyn z asortymentem , a naszą ofertę stale poszerzamy dzięki rosnącej współpracy z licznymi firmami produkcyjnymi. Działamy na rynku Polskim jak i Europejskim.

Zakres obowiązków:

- praca głównie w terenie (email, telefon),

- pozyskiwanie klientów,

- tworzenie ofert,

- aktywna sprzedaż,

- przygotowanie wysyłek,

- obsługa zamówień,

- wsparcie handlowca w codziennych zadaniach.

Wymagania

- znajomość branży widziana,
- dobra organizacja pracy,
- czynne prawo jazdy kat. B,
- znajomość obsługi pakietu Microsoft Office
- chęci do pracy i nauki,
-kreatywność

- doświadczenie nie jest wymagane, wszystkiego Cię nauczymy.

Oferujemy

- wynagrodzenie podstawowe + prowizje od sprzedaży,

- brak sufitu finansowego,

- możliwość rozwoju - przyuczenie do zawodu handlowca,

- luźną atmosferę w pracy, brak dress code

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na nasz adres email