Specjalista ds. administracyjnych/marketingowych

Olimedica
  • Szczecin, zachodniopomorskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

W związku z rozwojem naszej placówki Centrum Medycznego Olimedica w Szczecinie poszukujemy dynamicznej osoby do wsparcia w obszarze administracyjnym/marketingowym.

Stanowisko pracy: Specjalista/ka ds. administracji/marketingu

Miejsce pracy: Szczecin

Twoje zadania:

- bieżąca obsługa administracyjno-biurowa,

- koordynacja pracy recepcji,

- sporządzanie okresowych sprawozdań,

- aktywne pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z klientami,

- prowadzenie i nadzorowanie działań marketingowych,

- współpraca z partnerami firmy oraz wspieranie pracy innych działów firmy,

- promowanie i sprzedaż usług medycznych,

- koordynowanie szkoleń, targów i innych wydarzeń,

- pogłębianie wiedzy na temat oferowanych usług,

- kreowanie i dbanie o dobry wizerunek poprzez profesjonalną i życzliwą obsługę.

Oczekujemy od kandydata:

- wykształcenie wyższe,

- min. 2 letnie doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków,

- doświadczenie w branży medycznej,

- biegłość w obsłudze pakietu MS Office (MS Word, MS Excel),

- doskonała umiejętność planowania i organizacji pracy,

- umiejętność współpracy w grupie oraz przekonywania do swoich pomysłów,

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysoka kultura osobista,

- znajomość języka angielskiego.

Oferujemy dla Ciebie:

- możliwość rozwoju zawodowego i doświadczenia w branży medycznej,

- przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole,

- ciekawą pracę pełną wyzwań w rozwijającej się firmie,

- elastyczne godziny pracy,

- wynagrodzenie stałe oraz system premiowy,

- pakiet szkoleń,

- pakiet socjalny.

Czekamy właśnie na Ciebie! Pragniemy współpracować z osobami zaangażowanymi, pozytywnie nastawionymi i konsekwentnie dążącymi do osiągnięcia sukcesu. Zależy nam na budowaniu pozytywnej atmosfery, rozwoju i sukcesie zawodowym naszego teamu. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy oraz elastyczny czas pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aktualnego CV wraz z listem motywacyjnym.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji aktualnej i przyszłych prowadzonego przez Centrum Medyczne Olimedica z siedzibą w Szczecinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Centrum Medyczne Olimedica z siedzibą w Szczecinie przy ul. Krzywoustego 9-10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)