Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Położna/ Pielęgniarka w żłobku

4KIDS Monika Kamińska
  • Łódź, łódzkie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Niepubliczne Przedszkole Sportowo-Językowe i Żłobek FairPlay mieszczące się w biurowcu University Business Park, budynek 2, przy ulicy Wólczańskiej 180/182 poszukuje Położnej / Pielęgniarki do grupy żłobkowej.

Wymagania wobec kandydata:
-posiada wykształcenie: średnie medyczne w zawodzie -pielęgniarka/położna, licencjat pielęgniarstwa/położnictwa lub tytuł -magistra pielęgniarstwa/położnictwa oraz prawo wykonywania zawodu -pielęgniarki lub położnej na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.

Wymagania dodatkowe:
-wysoka kultura osobista,
-umiejętność pracy w zespole,
-sumienność i zaangażowanie,
-cierpliwość,
-komunikatywność,

Zakres obowiązków na stanowisku:

-czuwanie na bezpieczeństwem dzieci,
-współpraca z opiekunami w zakresie opieki nad dziećmi,
-zagwarantowania dzieciom właściwej opieki pielęgnacyjnej,
-obserwacja dzieci pod kątem rozwoju psychomotorycznego i stanu zdrowia,
-reagowanie na niepokojące objawy ze strony zdrowia dzieci,
-udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej.
-utrzymywanie kontaktu z rodzicami w zakresie problemów pielęgnacyjnych,
-kształtowanie postaw prozdrowotnych wśród dzieci, rodziców i personelu,
-prowadzenie dokumentacji,
-prowadzenie apteczki.

CV prosimy przesyłać wraz z klauzurą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez niepubliczny żłobek i przedszkole Fair Play - Łódź Centrum (4KIDS Monika Kamińska, NIP: 73*****500, ul. Wólczańska 178/180, budynek B, 90-530 Łódź) w celach rekrutacyjnych. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych Dz. U. UE.L.2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r).