Specjalista ds. inwestycji

Muzeum Narodowe w Gdańsku
  • Gdańsk, pomorskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Zadania:
• we współpracy z innymi działami opracowywanie pod względem merytorycznym materiałów niezbędnych do przeprowadzenia postępowań w sprawie udzielenia zamówienia publicznego dotyczących inwestycji; w szczególności sporządzanie opisu przedmiotu zamówienia, proponowanie warunków udziału w postępowaniu i poza cenowych kryteriów ofert oraz ustalenie warunków realizacji zadania,
• współpraca z projektantami, urzędami i odpowiednimi instytucjami w zakresie przygotowania i prowadzenia procesu inwestycyjnego,
• prowadzenie i monitorowanie spraw związanych z przygotowaniem, realizacją, nadzorem oraz zakończeniem inwestycji i remontów zgodnie z warunkami umów, dokumentacją techniczną, prawem budowlanym,
• udział w weryfikacji i analiza dokumentacji technicznej niezbędnej do realizacji procesów inwestycyjnych i remontowych,
• udział w pracach komisji przetargowej,
• nadzór nad prawidłowym wykonaniem umów pod względem technicznym, formalno-prawnym i finansowym oraz terminowym,
• monitorowanie oraz rozliczanie finansowe inwestycji i remontów,
• bieżąca współpraca z Działem Finansowo-Księgowym,
• dbanie o prawidłowość i kwalifikowalność rozliczanych wydatków inwestycyjnych,
• opracowywanie rocznych i wieloletnich planów remontów, modernizacji oraz zmiany planów,
• sporządzanie sprawozdań z realizacji zadań inwestycyjnych i remontowych, w tym przekazywanie informacji o wykonaniu zamówienia we właściwym terminie do specjalisty ds. zamówień publicznych,
• udział w pozyskiwaniu środków z funduszy zewnętrznych na realizację inwestycji.

Oczekiwania:
• wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie kierunkowe),
• podstawowa wiedza z zakresu budownictwa, rachunkowości, finansów, zamówień publicznych, administracji publicznej, ochrony zabytków,
• umiejętność czytania i weryfikacji dokumentacji projektowej i realizacji budżetu zadaniowego,
• mile widziane uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie i przynależność do właściwej izby samorządu zawodowego.
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
• dobra znajomość programu MS Office i umiejętność obsługi sprzętu biurowego,
• dobra organizacja pracy,
• umiejętności analityczne,
• komunikatywność i umiejętność współpracy,
• chęć samodoskonalenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Oferujemy

• ciekawą pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury,
• stabilne zatrudnienie,
• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia zawodowego,
• pakiet świadczeń socjalnych,
• możliwość rozwoju zawodowego.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)