Kierowca autobusu

KŁOSOK SP. Z O.O. SP. K.
  • Pszczyna, śląskie pow. pszczyński

Kierowca

Umowa o pracę

Zajezdnie autobusowe przewoźnika na terenie województwa Śląskiego oraz Dolnośląskiego:
• Pszczyna
• Wodzisław
• Rybnik
• Zabrze
• Bielawa
• Wrocław

Obowiązki:
• wykonywanie pracy zgodnie z rozkładem jazdy,
• wypełnianie kart drogowych,
• monitorowanie stanu technicznego pojazdu i informowanie dyspozytora o nieprawidłowościach,
• sprzedaż biletów.

Wymagania

• aktualne prawo jazdy kat. D,
• świadectwo kwalifikacji zawodowych na przewóz osób (opcja zrobienia kwalifikacji zawodowych za pośrednictwem pracodawcy),
• uczciwość i rzetelność w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Oferujemy

• darmową opiekę medyczną
• finansowanie uprawnień na kategorię D,
• przeprowadzenie niezbędnych szkoleń,
• możliwość ubezpieczenia grupowego,
• pracę na nowym taborze,
• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• atrakcyjne i zawsze terminowe wynagrodzenie,
• elastyczny grafik pracy,
• przyjęcie osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny: lub 32 455 66 49 lub o przesłanie CV na adres e-mailowy: @
Dodana
Wygasa (za 6 dni)