PROJEKTANT STOLARKI ALUMINIOWEJ

Lumaro
  • Podegrodzie, małopolskie pow. nowosądecki

Handlowiec

Umowa o pracę

Opis stanowiska pracy

opracowanie dokumentacji technicznej ofertowej,
doradztwo techniczne
kierowanie zleceń na produkcję
przygotowanie dokumentacji produkcyjnej
sprawowanie nadzoru nad prowadzonymi projektami
Nasze oczekiwania:

•co najmniej dwuletnie doświadczenie w obsłudze klientów w zakresie stolarki aluminiowej

•zmysł techniczny, chęć do nauki i poznania naszych produktów

•mile widziana znajomość systemu ALUPROF oraz programu MB-CAD

•umiejętność dobrej organizacji pracy, dokładność, dotrzymywanie obiecanych terminów, łatwość komunikacji.

Nasza oferta:

•stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

•uczestnictwo w realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów

•dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań produktowych

•możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez pakiet szkoleń wstępnych oraz produktowych i technologicznych

•przyjazna atmosfera pracy w zespole zgranych i kompetentnych osób.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji ze zdjęciem pocztą elektroniczną z imieniem i nazwiskiem w nazwie pliku oraz numerem referencyjnym w temacie wiadomości na adres @ lub w formie pisemnej na adres: Lumaro Sp. z o.o., 33-386 Podegrodzie Podrzecze 157 z dopiskiem „dział personalny ”
Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz.U. 2014, poz. 1182 ze zm.)” Administratorem danych jest Lumaro Sp. z o.o. z siedzibą przy Podrzecze 157, 33-386 Podegrodzie. Dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacyjnym (tj. w związku z bieżącą rekrutacją i przyszłymi). Każdemu kandydatowi przysługuje prawo wglądu do jego danych osobowych i możliwość ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego by można je było przetwarzać w ww. celu.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)