24,00 zł/godz. PRACA MAGAZYN Rogoźnik, k. Zakopanego

Inwork Sp zoo
  • Nowy Targ, małopolskie pow. nowotarski

Magazynier

Umowa zlecenie

Inwork Sp. z o.o. realizuje projekty HR na polskim rynku pracy. Nasze rozwiązania dostosowujemy do wymagających realiów obecnego rynku pracy. Oferujemy szereg efektywnych i elastycznych usług z zakresu HR.

Naszym Klientem jest Międzynarodowa Firma Kurierska, lider w swojej branży. Poszukujemy dla niej kandydatów na stanowisko: Pracownik Sortowni paczek

Miejsce pracy: Za torem 1 Rogoźnik 34-471

Pracownik Sortowni paczek

IDEALNA PRACA DLA STUDENTÓW!!!

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ

ZADANIA:

• Przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami
• Sortowanie przesyłek
• Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek do opakowań zbiorczych, tworzenie palet
• Drobne czynności porządkowe

OFERUJEMY:

• Stawka dla systematycznego pracownika 24,00 zł brutto/godzina;
• Premia za każde polecenie nowego kandydata do pracy 600 zł brutto;
• Wynagrodzenie chronione przed zajęciem komorniczym (pomoc w załatwieniu formalności)
• Zatrudnienie w oparciu o PEŁNOSKŁADKOWĄ umowę zlecenie (płatne chorobowe).
• Zdobycie doświadczenia zawodowego w największej firmie z sektora logistycznego.
• Różne zmiany do wyboru, np. zmiana 03:00 - 9:00 Wtorek - Sobota

WYMAGANIA:

• Umiejętności pracy w zespole
• Sumienności i motywacja do pracy
• Chęć do pracy fizycznej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

Prosimy również o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli:

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Agencja Zatrudnienia (nr licencji 14 007)

Twój konsultant HR Inwork Iwona
tel. kom.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)