Sprzedawca samochodów

Mad Mobil
  • Gliwice, śląskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

OFERTA NR 2001 -

MAD MOBIL Autoryzowany Dealer Nissana i Suzuki oraz komis samochodów używanych, poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: SPRZEDAWCA SAMOCHODÓW

OPIS STANOWISKA:

aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów
prezentacja samochodów pod kątem oczekiwań Klientów
przygotowywanie ofert handlowych
sprzedaż samochodów
budowanie i prowadzenie bazy Klientów
utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
budowanie pozytywnego wizerunku Firmy

WYMAGANIA:

wykształcenie minimum średnie
przynajmniej trzyletnie doświadczenie na stanowisku obsługi klienta (branża motoryzacyjna lub pokrewna)
umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji z Klientami
znajomość skutecznych technik sprzedaży i negocjacji
duże zaangażowanie oraz wysoka kreatywność
duża motywacja do realizacji założonego celu
operatywność i skuteczność w działaniu
komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy
pełne zaangażowanie i dyspozycyjność
inicjatywa i samodzielność w działaniu
wysoka kultura osobista
praktyczna znajomość obsługi komputera
prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

możliwość rozwoju i samorealizacji w branży motoryzacyjnej
interesującą i pełną wyzwań pracę
stabilne warunki zatrudnienia

PREFERUJEMY:

osoby z Gliwic lub okolic
osoby dynamiczne z talentem organizacyjnym

FORMA KONTAKTU:
Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia na w/w stanowisku proszone są o przesłanie aplikacji zawierającej aktualną zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres: praca(at)madmobil.pl

Treść zgody na przetwarzanie danych można pobrać z naszej strony . Na stronie tej znajduje się także treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych znajdujących się w przesłanych do nas aplikacjach. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)