Specjalisty ds rekrutacji

HR Project
  • Kraków, małopolskie

Specjalista ds. HR

Umowa o pracę

Poszukujemy Specjalisty ds rekrutacji do naszego zespołu

Kluczowe zadania:
Opracowywanie i realizowanie strategii promocyjno-rekrutacyjnych;
Opracowywanie i publikowanie ogłoszeń;
Rekrutacja i selekcja;
Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych;
Weryfikowanie kryteriów rekrutacyjnych;
Przygotowywanie i archiwizacja dokumentów dotyczących prowadzonych rekrutacji;
Bieżące wsparcie kandydatów na etapie rekrutacji i kwalifikacji do projektu.

Wymagania

Wykształcenie wyższe lub średnie;
Sprawna obsługa komputera (MS Office), portali społecznościowych, portali z ogłoszeniami o pracę;
Samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej;
Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów;
Optymistyczna i otwarta postawa;
Mile widziane osoby z doświadczeniem w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

Oferujemy

Bardzo dobrą atmosferę pracy;
Wsparcie merytoryczne zespołu;
Zadaniowy charakter pracy;
Możliwość rozwoju zawodowego w kierunkach związanych m.in. z doradztwem zawodowym, rekrutacjach specjalistycznych IT i kadry managerskiej

Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)