Inżynier Automatyk, Kraków (praca hybrydowa)

HR Project
  • Kraków, małopolskie

Inżynier

Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego Klienta z Krakowa poszukujemy Inżyniera Automatyka, z możliwością pracy hybrydowej.

Zakres obowiązków:
prowadzenie projektów pod kątem automatyki i uruchomień maszyn przemysłowych,
tworzenie Dokumentacji Technicznej do projektowanych urządzeń,
programowanie PLC, HMI (Siemens, Wago, Allen-Bradley, Astraada),
serwis automatyki istniejących urządzeń (wymiana zabezpieczeń, czujników, przewodów itp.),
współpraca z Koordynatorem Projektu,

Oczekiwania:
znajomość zagadnień automatyki i elektrotechniki,
min. 1 rok doświadczenia w projektowaniu automatyki maszyn przemysłowych,
samodzielność myślenia i działania, dobra organizacja własnej pracy,
umiejętność projektowania w Tia Portal, Codesys, SeeElectrical,
umiejętność programowania robotów przemysłowych będzie dodatkowym atutem,
uprawnienia SEP E 1kV,
wymiar czasu pracy: cały etat lub min. 4/5 etatu,
absolwent lub Student 5 roku na kierunku: Automatyka i Robotyka bądź pokrewnym,

Oferujemy :
możliwość pracy zdalnej (nie więcej niż 40% całości),
szkolenia techniczne,
atrakcyjne wynagrodzenie,
samochód służbowy do dyspozycji,
komputer służbowy;

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)