OPIEKUN KLIENTA BIZNESOWEGO

KOBOS S.J.
  • Nowy Sącz, małopolskie pow. Nowy Sącz

Handlowiec

Umowa o pracę

Autoryzowany dealer samochodowy TOYOTA KOBOS poszukuje do pracy osób na stanowisko: Opiekun klienta biznesowego (OP.KL.BIZN./NS/2022)
Miejsce pracy: Nowy Sącz, woj. małopolskie

Opis stanowiska:
• Realizacja kompleksowego procesu sprzedaży samochodów do firm
• Aktywne pozyskiwanie potencjalnych klientów

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie,
• doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym przy obsłudze klienta
• Kwalifikacje handlowe i biznesowe,
• Znajomość branży motoryzacyjnej
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Zdolności komunikacyjne, umiejętność profesjonalnej obsługi klienta, wysoka kultura osobista
• Prawo jazdy kat. B., dyspozycyjność.

Oferujemy

• Motywacyjny system wynagradzania
• Rozwojową pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
• Cykl regularnych szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) wyłącznie za pomocą formularza rekrutacyjnego na stronie: . Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów realizacji obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych."
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)