Specjalista ds. sprzedaży

Restaumatic
  • Zabrze, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Restaumatic to innowacyjne, cyfrowe rozwiązania dla gastronomii. Tworzymy kompleksowe systemy pozwalające zarządzać zamówieniami, restauracjami oraz integrować kanały sprzedaży w jednym, przyjaznym środowisku. To jednak nie wszystko! Budujemy nowoczesne strony www oraz jesteśmy specami od e-marketingu. Nie mamy sobie równych w Europie! W krótkim czasie pozyskaliśmy do współpracy 4 500+ klientów, co daje nam #1 w Polsce, Rumunii oraz Słowacji.

Nasz aktualny zespół liczy 100+ specjalistów, jednak intensywnie rośniemy w siłę, rozwijamy nowe produkty i poszerzamy swój zasięg o kolejne rynki!

Kogo szukamy?
Lubisz, kiedy to co sprzedajesz przynosi klientowi realną wartość i wspiera w rozwoju biznesu? Chcesz oferować produkt o wysokiej jakości? Stawiasz na budowanie długotrwałych i partnerskich relacji z klientami i chcesz być dla nich profesjonalnym doradcą? Dołącz do nas i weź udział w cyfrowej rewolucji w gastronomii!

Twój zakres obowiązków:
-Będziesz odpowiedzialny/a za sprzedaż usług z naszego portfolio restauracjom w całej Polsce;
-Będziesz telefonicznie i mailowo kontaktował/a się z nowymi i stałymi klientami – spokojnie, u nas nie ma „całodziennego wiszenia na słuchawce”, ten element to +/- 40% naszej pracy;
-Zbudujesz długotrwałe relacje z restauratorami dopasowując naszą ofertę do ich aktualnych i przyszłych potrzeb;
-Będziesz uczestniczył/a we wdrażaniu naszych produktów – w końcu Twoja wiedza o kliencie jest absolutnie bezcenna;
-Zostaniesz profesjonalnym doradcą w zakresie naszych rozwiązań i marketingu internetowego - bez obaw - nauczymy Cię tego!

Nasze wymagania:
-Jesteś osobą otwartą i komunikatywną?
-Cechuje Cię pozytywna energia i zapał do pracy?
-Wyróżniasz się skrupulatnością i zaangażowaniem w realizację powierzonych zadań?
-Znasz kluczowe elementy budowania długotrwałych relacji z klientem lub jesteś gotowy/a do rozwoju umiejętności w tym kierunku?
-Wygląda na to, że jesteś dla nas świetnym kandydatem!
-Jeżeli dodatkowo posiadasz doświadczenie w sprzedaży bądź obsłudze klienta i masz zamiłowanie do nowinek technologicznych - to jesteś kandydatem idealnym!:)

Oferujemy

-Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie podstawa + premia;
-Dofinansowanie do benefitów (ubezpieczenie, karta Multisport, Medicover);
-Profesjonalne szkolenia (produktowe, sprzedażowe);
-Codzienną opiekę Kierownika Zespołu;
-Wsparcie Trenera Sprzedaży;
-Wszystkie potrzebne narzędzia pracy: telefon, laptop służbowy, jak również bazę kontaktów;
-Pracę w świetnej atmosferze i w zgranym zespole;
-Nowoczesne biuro, pokój relaksu oraz dobrze wyposażoną kuchnię z pyszną kawą;
-Miejsce przyjazne zwierzakom - jeśli tylko chcesz możesz zabrać swojego pupila do pracy;
-Pracę od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00-16:30, a w piątki już o godzinie 14:00 cieszymy się weekendem! :
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)