Pielęgniarka/Pielęgniarz

5 Wojskowy Szpital Kliniczny w Krakowie
  • Kraków, małopolskie

Pielęgniarka

Umowa o pracę

5. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Krakowie, w związku z dynamicznym rozwojem swoich struktur, poszukuje pracownika na stanowisko:

do pracy w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej

Zakres obowiązków:
-Przygotowanie stanowiska pracy do wykonywania pielęgniarskich świadczeń medycznych w pracowniach Zakładu: pracowni badań podstawowych, tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego,
-Rozmowa z pacjentem oraz rodzicem/opiekunem,
-Przygotowanie pacjenta do wykonania badania,
-Współpraca z lekarzem radiologiem i technikiem elektroradiologii,
-Sprawowanie kompleksowej i profesjonalnej opieki nad pacjentem przed i po badaniu,
-Wykonywanie powierzonych zadań z poszanowaniem godności i intymności pacjenta,
-Prowadzenie dokumentacji medycznej w zakresie koniecznym, w ramach kompetencji zawodowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami,
-Dbałość o wysoką jakość i rzetelność wykonywanych usług medycznych.

Wymagania

-Wykształcenie kierunkowe – pielęgniarstwo,
-Aktywne prawo wykonywania zawodu,
-Mile widziane formy kształcenia podyplomowego mające zastosowanie na stanowisku pielęgniarki w pracowni diagnostycznej (warunek nie jest konieczny),
-Mile widziane doświadczenie na stanowisku pielęgniarki w pracowni diagnostycznej (warunek nie jest konieczny),
-Samodzielność, rzetelność, terminowość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej,
-Podstawowa znajomość pakietu Ms Office.

Oferujemy

-Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
-Świadczenia socjalne,
-Udział w kursach i szkoleniach,
-Ciekawe wyzwania oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Dokumenty aplikacyjne należy przesyłać za pośrednictwem formularza aplikacyjnego lub składać osobiście w Dziale Kadr i Szkolenia 5 WSzKzP SP ZOZ w Krakowie, ul. Wrocławska 1-3, Budynek Komendy Szpitala (parter).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, spełniającymi niezbędne kryteria.

Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)