Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024

Młodszy specjalista/specjalista ds.sprzedaży z j. niemieckim

Alldeco
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Jesteśmy firmą handlową oferującą na rynkach europejskich drewno konstrukcyjne, drewniane elementy wykończeniowe oraz meble z drewna. Pilnie poszukujemy do pracy w biurze w Warszawie osoby władającej w stopniu dobrym/bardzo dobrym językiem niemieckim zarówno w piśmie jak i w mowie.

Obowiązki:
• Mailowa oraz telefoniczna obsługa klienta (również zagranicznego)
• Tłumaczenia: tłumaczenie korespondencji handlowej, ofert handlowych, tłumaczenie ustne
• Sporządzanie zamówień
• Prace biurowe

Wymagania

• Dobra/Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana (nie jest warunkiem koniecznym)
• Komunikatywność
• Dobra organizacja pracy

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w kameralnej atmosferze

Umowa:
• Umowa o pracę

Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy: @

Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu: lub .