Specjalista ds. rekrutacji, rekruter

Agencja Pracy Koncepcja
  • Wrocław, dolnośląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.
Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.
Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

Miejsce pracy: Wrocław CENTRUM

OFERUJEMY:
• Umowę o pracę na pełny etat
• Atrakcyjny system premiowy
• Możliwość rozwoju i szkoleń
• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

OBOWIĄZKI:
• Realizacja zagranicznych projektów rekrutacyjnych
• Samodzielne pozyskiwanie kandydatów do pracy
• Weryfikacja umiejętności językowych oraz kwalifikacji
• Prowadzenie bazy kandydatów w aplikacji rekrutacyjnej

WYMAGANIA:
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• Otwartość, empatia
• Kreatywność
• Niezłomność
• Umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 1 rok
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

SPOSÓB APLIKOWANIA:

CV, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.
Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: @

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
Nr tel. 71 3438073, kom. ,
(w przypadku niedostępności pozostałych telefonów )

E.Mail: @
Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej:
Dodana
Wygasa (za 5 dni)