Kosztorysant w branży ogólnobudowlanej

Flize-Gres Budownictwo
  • Gdańsk, pomorskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

odpowiedzialność za przygotowanie wyceny ofertowej,
analiza dokumentacji projektowej,
opracowanie przedmiarów i samodzielna wycena robót,
pozyskiwanie ofert na materiały budowlane i usługi podwykonawcze (przygotowywanie, wysyłanie zapytań ofertowych i wybór najkorzystniejszej oferty),
analityczne poszukiwanie rozwiązań zamiennych dotyczących technologii, urządzeń lub materiałów z nastawieniem na wynik cenowy,
analizowanie kosztów i opłacalności związanej z oferowaną inwestycją,
tworzenie i prowadzenie baz danych podwykonawców i dostawców.

Wymagania

wykształcenie wyższe kierunkowe,
doświadczenie w branży ogólnobudowlanej,
doświadczenie w wycenie robót na potrzeby przetargów prywatnych i publicznych,
odpowiedzialność za powierzone zadania,
umiejętność pracy pod presją czasu,
zdolności analityczne,
dokładność i skrupulatność,
nastawienie na współpracę w zespole,
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
obsługa MS Office, ACAD.

Oferujemy interesującą i różnorodną pracę, dającą możliwość rozwoju osobistego.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)