Konstruktor - Zespół Techniczny

TERMA SP. z o.o.
  • Żukowo, pomorskie pow. kartuski

Inżynier

Umowa o pracę

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych, sprzętu rehabilitacyjnego oraz wyposażenia integracyjnych placów zabaw. Mając ponad 30 lat doświadczenia, oferujemy nasze produkty nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach.
W związku z rozbudową Parku Maszynowego i realizacją nowych inwestycji poszukujemy osób na stanowisko:

Konstruktor – Zespół Techniczny

Miejsce pracy: Czaple, k. Gdańska

Główne zadania:

• kreowanie innowacyjnych rozwiązań projektowych oraz modyfikacja istniejących w obszarze produkcyjnym,
• wsparcie zespołu oraz pracowników produkcyjnych w zakresie optymalizacji i automatyzacji procesów wytwórczych,
• przygotowywanie dokumentacji technicznej,
• ścisła współpraca z obszarem produkcji i serwisu, zarządzania produktem i sprzedaży,
• nadzór nad pracami wykonawczymi.

Wymagania

• minimum 2 – 3 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnego konstruktora,
• znajomość oprogramowania Inventor lub innego wspierającego tworzenie dokumentacji projektowej,
• wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn),
• umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej,
• dobra organizacja własnej pracy i samodzielność w działaniu,
• umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

• doświadczenie w samodzielnym wdrażaniu projektów,
• znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem.

Oferujemy

• pracę w organizacji o płaskiej strukturze – nie mamy dyrektorów ani kierowników, dzięki czemu pracujemy w oparciu o motywację wewnętrzną,
• technologie najnowszej generacji - zaczynając od maszyn, które wykorzystującą źródła laserowe w procesie cięcia, giętarki CNC do rur i blach, poprzez kompletnie wyposażone automaty tokarsko-frezerskie CNC, cele spawalnicze, najnowsze technologie w dziedzinie głębokich wierceń w obróbce skrawaniem, w tym Power&Free,
• elastyczny model wdrażania do Organizacji – możesz poszerzyć swoją wiedzę, poznając różne obszary i procesy,
• nieustanny rozwój – możesz zmienić stanowisko, zespół lub obszar zgodnie z Twoimi preferencjami i potrzebami firmy,
• prywatną opiekę medyczną,
• możliwość przystąpienia do programu Multisport / Medicover Sport,
• możliwość wyboru ubezpieczenia grupowego.

Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz potencjał, który mógłby nas wzbogacić; jesteś innowacyjny, energiczny i cenisz wartości wolnorynkowe – prześlij nam swoje CV.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

lub kontakt telefoniczny:
Dodana
Wygasa (za 2 dni)