Mechanik - utrzymanie ruchu

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Jesteśmy prężnie działającym, wiodącym producentem grzałek elektrycznych i elementów grzejnych. Jako pracodawca dbamy o atmosferę panującą w naszej firmie, chcemy, aby każdy, niezależnie od zajmowanego stanowiska czuł, że firma dba o jego potrzeby, rozwój i dobre samopoczucie dlatego każdy pracownik ma możliwość rozwoju oraz wszyscy, niezależnie od stanowiska jesteśmy ze sobą na "ty”.

Zakres obowiązków

  • Obsługa techniczna maszyn i urządzeń (usuwanie awarii i wykonywanie przeglądów),
  • Diagnozowanie przyczyn awarii i naprawa układów mechanicznych, pneumatycznych, hydraulicznych,
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały eksploatacyjne,
  • Minimalizowanie czasów przestojów maszyn i urządzeń spowodowanych awariami.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe lub średnie techniczne,
  • Doświadczenie min. 3 lata w dziale utrzymania ruchu jako mechanik,
    • Znajomość czytania dokumentacji technicznej ( rysunek techniczny),
    • Znajomość podstaw mechaniki maszyn,
    • Znajomość układów napędowych, hydrauliki siłowej i pneumatyki,
    • Naprawa układów elektromechanicznych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach,
  • Program kafeteryjny Sodexo,
  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed,
  • Możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Program rekomendacji pracowniczych - bonus 1000zł brutto.
  • Premie kwartalne.
  • Administratorem danych osobowych jest "BACKER OBR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 74-200 Pyrzyce Głowackiego 39, NIP: 8520010807. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Pyrzyce pow. pyrzycki, Zachodniopomorskie
Opublikowana
Wygasa (za 13 dni)