Operator maszyn produkcyjnych

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Firma Stal-Service Sp. z o.o. istnieje od 1997 roku.

W 1998 roku rozpoczęła działalność operacyjną w zakresie produkcji zbrojeń budowlanych i przetwórstwa stali zbrojeniowej jako pierwszy w tym czasie specjalistyczny zakład produkcyjny w Polsce, wytwarzający miesięcznie ok. 1 500 ton zbrojeń. Pozwoliło to firmie zrealizować wówczas tak prestiżowe projekty jak Hotel InterContinental w Warszawie, Stary Browar w Poznaniu, Arkady Wrocławskie we Wrocławiu, Złote Tarasy w Warszawie.

Kolejne lata to duże inwestycje w nowoczesny park maszynowy, automatyzację procesów produkcji i szkolenia pracownicze, zwiększające moce produkcyjne zakładu produkcyjnego do ok. 6 000 ton miesięcznie.

Dziś, po 20 latach działalności, firma Stal-Service Sp. z o.o. należy do liderów w branży, a jej zdolności produkcyjne stale rosną dzięki nowoczesnym, w pełni skomputeryzowanym liniom produkcyjnym i wysokiej wydajności pracy. Obecnie zakład produkcyjny Stal-Service Sp. z o.o. wytwarza ok. 90 000 ton zbrojeń budowlanych i 10 000 ton sprefabrykowanych elementów przestrzennych, dostarczanych na rynki krajowe i zagraniczne, czego dowodem są liczne realizacje dla odbiorców w Polsce, Szwecji, Czechach i Norwegii.

Nowoczesny park maszynowy zapewnia produkcję elementów o dowolnych kształtach, a specjalistyczne oprogramowanie jest wsparciem dla skutecznej obsługi logistycznej. Z czasem staliśmy się również jednym z największych dostawców zbrojeń budowlanych dla dużych projektów infrastrukturalnych, takich jak budowy: autostrady A1 i A2, oraz wielu odcinków dróg ekspresowych, krajowych, wojewódzkich i lokalnych wraz z towarzyszącymi obiektami inżynieryjnymi.

Zakres obowiązków

STAL SERVICE Sp. z o.o.

jeden z krajowych liderów w produkcji zbrojeń i przetwórstwa stali zbrojeniowej będący liderem
w branży, ciągle inwestujący w nowoczesny park maszynowy, automatyzację procesów produkcji i szkolenia pracownicze, poszukuje do pracy na stanowisko:

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

(miejsce pracy: Nieporęt, Stanisławów Pierwszy)

Do zadań na w/w stanowisku należeć będzie:

  • samodzielna obsługa maszyn zbrojarskich
  • przestrzeganie procedur i standardów BHP obowiązujących na stanowisku pracy
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy produkcji zbrojeń oraz obsłudze maszyn zbrojarskich (cięcie, gięcie stali zbrojeniowej)
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w branży
  • wynagrodzenie stałe + miesięczna premia regulaminowa
  • posiłki profilaktyczne
  • pakiet medyczny
  • dofinansowanie Benefit Systems
  • wysokie standardy BHP
  • Administratorem danych osobowych jest Stal Service Sp. z o.o. 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski Samsonowicza 2, NIP: 5251972252. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stal Service Sp. z o.o. 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski Samsonowicza 2, NIP: 5251972252 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Ostrowiec Świętokrzyski pow. ostrowiecki, Świętokrzyskie
Opublikowana
Wygasa (za 16 dni)