Pracownik Biurowy

Europiek
  • Lublin, lubelskie

Księgowy

Umowa o pracę

PIEKARNIA EUROPIEK

Piekarnia EUROPIEK to jedna z największych i najprężniej rozwijających się piekarni w województwie lubelskim, jest firmą rzemieślniczą o charakterze rodzinnym, która tworzy markę, dbając o najwyższą jakość produktów i zadowolenie Klientów.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Lublin, województwo lubelskie.

Numer referencyjny: PRACOWNIK BIUROWY

Opis stanowiska:
• Wprowadzanie i weryfikacja dokumentów do programu księgowego,
• Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
• Wsparcie przy realizacji bieżących zadań działu księgowego.

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
• Terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań, rzetelność, odpowiedzialność i dokładność,
• Dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

• umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Przestrzegamy przepisów prawnych obowiązujących w tej dziedzinie. Mamy i stosujemy regulaminy pracy i wynagradzania jasno określające twoje prawa i obowiązki.

• miesięczne wynagrodzenie przelewamy na konto regularnie i bez żadnych opóźnień

• W pierwszym okresie przyjęcia do pracy obejmujemy Cię opieką osoby szkolącej, by wprowadzić Cię w pełni w zakres pracy.

• Korzystny i jasny system oceny pracy i wynagradzania, w pełni doceniający pracowników zaangażowanych w pracę i ich efektywność pracy
Dodana
Wygasa (za 3 dni)