Magazynier w hurtowni owoców i warzyw

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.07.2022
Kartex Suwałki

Magazynier

Umowa o pracę

Kartex jest wiodącym dystrybutorem warzyw, owoców oraz suszu.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Magazynier

Obowiązki:
- kompletacja towaru na paletę zgodnie z wydrukiem zamówienia za pomocą wózka paletowego,
- kontrola jakości pakowanych produktów,
- zabezpieczenie palety i przygotowanie do wydania

Wymagania

- chęci do pracy, sprawność fizyczna
- staranność,
- gotowość do pracy w godzinach 3.00-11.00
- mile widziane badania sanitarne

Oferujemy

- wynagrodzenie w wysokości 2500zł netto na start, po przyuczeniu atrakcyjny prowizyjny system wynagradzania
- umowę o pracę/ umowę zlecenia w okresie próbnym
- możliwość stałej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: @
w tytule proszę wpisać "Magazynier"
tel.
Miejsce pracy
  • Suwałki pow. Suwałki, Podlaskie
Opublikowana
Wygasła (28 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.