Pracownik Administracyjny

edukacja
  • Łódź, łódzkie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Poszukujemy Pracownika do zadań administracyjnych w Firmie Edukacyjnej w Łodzi (Polesie) z bardzo dużymi perspektywami rozwoju.

Zakres Obowiązków:
•Prowadzenie biura placówki
•Sporządzanie i prowadzenie kart ewidencji czasu pracy
•Ewidencjonowanie odpłatności za usługi
•Dbanie o obieg dokumentów księgowych
•Rejestrowanie korespondencji przychodzącej, wewnętrznej i wychodzącej

Wymagania

•Komunikatywność, sumienność, dokładność
•Minimum średnie wykształcenie-mile widziane wyższe, umiejętność obsługi komputera, kserokopiarki, umiejętność posługiwania się programami Word, Excel na dobrym poziomie, przeglądarkami internetowymi, znajomość prowadzenia kancelarii
•Doświadczenie na stanowisku związanym z pracą biurową w oświacie lub obiegiem dokumentów mile widziane
•Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

•Stałe zatrudnienie w przyjaznej atmosferze
•Umowę zlecenia lub umowę o pracę
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)