Samodzielna Księgowa

Biuro Rachunkowe We Tax
  • Białystok, podlaskie

Księgowy

Umowa o pracę

Księgowy - pełen etat
Tryb pracy - praca z biura

O firmie:
Nowoczesne biuro rachunkowe online, specjalizujące się w pełnej i uproszczonej księgowości.

Jakie będą Twoje obowiązki?
Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami;
indywidualna i kompleksowa obsługa klientów;
kontrola formalna i merytoryczna dokumentów i księgowań;
sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych;
tworzenie list płac i deklaracji ZUS;
prowadzenie KPiR, ryczałtów, ksiąg rachunkowych;
generowanie raportów VAT i sprzedażowych oraz tworzenie analiz;
kontakt z klientami i urzędami.

Co oferujemy?
Możliwość rozwoju i pracy w nowoczesnym biurze rachunkowym;
pracę w przyjaznej, partnerskiej atmosferze;
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Czego wymagamy?
Ukończonego wykształcenia wyższego na kierunku finanse, rachunkowość lub ekonomia;
minimum 2-letniego doświadczenia w rozliczaniu pełnej księgowości firm z różnych branż;
znajomości przepisów prawa podatkowego;
otwartości w kontakcie z klientami;
odpowiedzialności, skrupulatności i terminowości.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)