Pracownik obsługi Klienta - Gdańsk Przymorze

Poczta Polska
  • Gdańsk, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Poczta Polska poszukuje pracowników obsługi Klienta.

Miejsce pracy: Gdańsk-Przymorze.

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na okres próbny (docelowo na czas nieokreślony) w wymiarze 0.625 etatu
lub umowa na czas określony (na czas zastępstwa) w wymiarze 1 etatu.

Twoje zadania:
• obsługa klientów w urzędzie pocztowym,
• sprzedaż usług i produktów oferowanych przez Pocztę Polską,
• rejestracja operacji w systemach informatycznych,
• sporządzanie/prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań.

Dołącz do nas, jeśli:
• masz wykształcenie minimum średnie,
• potrafisz obsługiwać komputer (w tym MS Office - poziom podstawowy),
• jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracę z klientem,
• jesteś odpowiedzialny/a i dokładny/a.

Mile widziane:
• doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży.

U nas zyskasz:
• wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
• atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
• dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
• pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
• trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
• możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
• kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
• możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

Bezpośredni link do rekrutacji:

lub zadzwoń na numer telefonu .
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)