Pracownika biurowego w Dziale Uruchamiania w Back Office

Anchor Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Praca zdalna

Dla Naszego Stałego Klienta z sektora bankowego

poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik w Dziale uruchamiania w Back Office

Miejsce pracy: Warszawa Nr Ref. TBDB06

Od Kandydatów oczekujemy:
- Wykształcenia minimum średniegp,
- Znajomości Pakietu MS Office,
- Zaangazowanie w wykonywaną pracę,

Obowiązki:
- weryfikacja kompletności i poprawności przygotowanych umów,
- aktywacja umów leasingu i kredytu,
- rejestracje zmian w umowach leasingu i kredytu,
- tworzenie symulacji do zawartych umów,

Oferujemy

• ciekawą pracę w dynamicznej międzynarodowej firmie finansowej,
• możliwość korzystania z Benefitów firmowych,
• płatne wolne dni,
• przyjazny zespół nastawiony na współpracę,
• możliwość praca zdalna.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przysyłanie aplikacji - Ref. TBDB06
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)