Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.05.2024

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - POCZTA POLSKA SA

POCZTA POLSKA SA
  • Rzeszów, podkarpackie

Ochroniarz

Umowa o pracę

Miejsce pracy: Rzeszów, ul. Asnyka 9.

Rodzaj zatrudnienia:umowa o pracę, 1 et,czas pracy- praca w systemie równoważnym od poniedziałku do niedzieli w tym godziny nocne.​

Twoje zadania:
ochrona obiektów, obszarów i powierzonego mienia,
kontrola ruchu osobowo-materiałowego i pojazdów na terenie chronionego obiektu,
transport i konwojowanie wartości pieniężnych,
podejmowanie interwencji w związku z zaistniałymi incydentami,
sporządzanie/prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań.

Dołącz do nas, jeśli:
jesteś wpisany na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej,
znasz przepisy prawne z zakresu ochrony osób i mienia,
posiadasz legitymację osoby dopuszczonej do posiadania broni palnej,
potrafisz radzić sobie ze stresem,
jesteś osobą odpowiedzialną i spostrzegawczą,
jesteś otwarty/a na pracę w systemie zmianowym.

Mile widziane:
prawo jazdy kategorii B
zezwolenie na kierowanie pojazdem przewożącym wartości pieniężne (bankowóz),
doświadczenie na podobnym stanowisku.

U nas zyskasz:
wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

Zapraszamy do naszych pozostałych rekrutacji:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w złożonych przez Panią/Pana dokumentach lub dokumentach wytworzonych w procesie rekrutacji jest Poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa.
2. Kontakt z Inspektorem ochrony danych: Inspektor ochrony danych Poczta Polska S.A., ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa, e-mail: @
3. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust.1 lit. a, c, f oraz art. 9 ust. 2 lit. b (w związku z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych w przypadku dobrowolnego podania danych o stanie zdrowia) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenia o ochronie danych), tj. udzielonej zgody; przepisów prawa, a także w ramach realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, ochrony interesu prawnego administratora w razie roszczeń ze strony kandydatów uczestniczących w rekrutacji, a także, w razie wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych również do celów rekrutacji prowadzonych w przyszłości – w celu wykorzystania posiadanych przez administratora danych osobowych do nawiązania z Panią/Panem kontaktu lub wykorzystania ich w procesie oceny kandydatów.
4. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania przez Panią/Pana zgód, nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy od dnia przystąpienia przez Panią/Pana do rekrutacji (przekazania przez Panią/Pana danych osobowych), a w przypadkach, wzięcia przez Panią/Pana udziału w procesie rekrutacji i niewycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych przed zakończeniem procesu wyboru kandydata do zatrudnienia – przez okres 12 miesięcy od dnia przystąpienia do rekrutacji, tj. przez okres niezbędny dla ochrony przed roszczeniami związanymi z przebiegiem procesu rekrutacji i wyboru kandydata do zatrudnienia;
5. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści tych danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania a także do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody, przed jej cofnięciem.
6. Zgodę można cofnąć poprzez wysłanie stosownej informacji na adres: Poczta Polska S.A., Centrum Kadr i Szkoleń, Dział Rekrutacji, ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa lub @
7. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
8. Podanie danych jest dobrowolne, ale odmowa podania danych powoduje brak możliwości wzięcia przez Panią/Pana udziału w rekrutacji.
9. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom pośredniczącym, na zlecenie administratora, w prowadzeniu procesu rekrutacji, a także dostawcom narzędzi informatycznych wykorzystywanych w procesie rekrutacji.
10. Dane osobowe mogą być przechowywane na serwerach zlokalizowanych w Unii Europejskiej i mogą być przekazane – na podstawie standardowych klauzul ochrony danych – do państwa trzeciego w związku z korzystaniem przez administratora z rozwiązań chmurowych dostarczanych przez firmę Microsoft na podstawie standardowych klauzul ochrony danych przyjętych przez Komisję Europejską, dostępnych w części Online Services Data Protection Addendum (DPA) pod adresem