Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024

Monter konstrukcji aluminiowych - LUBLIN

Piotr Drewicz
  • Lublin, lubelskie

Inny

Umowa o pracę

BFS szklane zabudowy - zajmuje się sprzedażą i montażem zadaszeń szklanych w konstrukcji aluminiowych oraz całej gamy systemów osłon słonecznych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy do Naszego zespołu poszukujemy Montera konstrukcji aluminiowych , systemów osłonowych

Miejsce pracy:

- Lublin plus okolice

Opis stanowiska:

- Przygotowanie techniczne materiałów do montażu.
- Montaż systemów osłonowych , konstrukcji aluminiowych według projektu.
- Dbanie o miejsce pracy, powierzone narzędzia

Od kandydatów oczekujemy:

- Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
- Prawa jazdy kategorii B
- Optymistycznego podejście do świata i ludzi.
- Bardzo dobrej organizacja pracy własnej, umiejętność planowania, zaangażowania w pracę oraz chęć rozwoju.

Kandydatom oferujemy:

- Wynagrodzenie godzinowe 23-32/h brutto w zależności od umiejętności i zaangażowania + premia uznaniowa.
- Umowę zlecenie lub umowę o pracę ze stałą podstawą. Miłą atmosferę w miejscu pracy
- Możliwość rozwoju poprzez awans , budowanie własnego zespołu montażowego

CV wraz ze zdjęciem zawierające zgodę na przetwarzanie danych proszę przesyłać drogą mailową . Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.