Kierownik robót Świnoujście

Anna Rydzewska
  • Świnoujście, zachodniopomorskie pow. Świnoujście

Budowlaniec

Umowa o pracę

Dla naszego Klienta - firmy budowlanej świadczącej usługi w zakresie kompleksowych remontów i prac związanych ze wznoszeniem obiektów przemysłowych, energetycznych i infrastrukturalnych poszukuję do współpracy na prestiżowym projekcie w Świnoujściu kandydata na stanowisko:

Kierownik robót

Lokalizacja inwestycji: Świnoujście
Rodzaj prac: kompletna obudowa budynków (elewacje, dachy)

Główne zadania:

• Organizowanie i prowadzenie robót zgodnie z dokumentacja projektową
• Koordynacja i nadzór nad pracą firm podwykonawczych
• Reprezentowanie firmy przed Inwestorem
• Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP na budowie
• Udział w naradach
• Przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Oczekiwania:
• Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjnej
• Doświadczenie w prowadzeniu robót budowlanych
• Znajomość przepisów i zasad BHP
• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania bieżących problemów na placu budowy
• Odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy
• Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

• Ciekawą pracę przy realizacji prestiżowej inwestycji (zadzwoń i zapytaj o szczegóły)
• Elastyczna forma współpracy (umowa o pracę lub b2b)
• Zakwaterowanie – w przypadku pracy poza miejscem zamieszkania
• Atrakcyjne wynagrodzenie – więcej informacji pod telefonem
• Wsparcie doświadczonych członków zespołu
• Możliwość długofalowej współpracy na kolejnych projektach

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres adres:
ar(malpa)pracownicybudowlani.pl

kontakt telefoniczny - (Ania)

Nr wpisu do rejestru 13 471 jako Pracownicy Budowlani.

Administratorem danych jest firma Pracownicy Budowlani Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce ul. Korczaka 4. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuro(małpa)pracownicybudowlani.pl, formularz kontaktowy pod adresem , telefonicznie pod numerem (029) 717 68 96 lub pisemnie na adres siedziby administratora.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)