Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.03.2024

Konsultant ds. rekrutacji

Premium Work Sp. z o.o.
  • Opole, opolskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Dołącz do naszego zespół !!!
W związku z rozwojem naszego Działu rekrutacji poszukujemy odpowiedniej osoby do pracy w naszym oddziale w Opolu na stanowisku:

Miejsce pracy: Opole

Zakres obowiązków:
- Realizacja procesów rekrutacyjnych (weryfikacją poziomu znajomości języka niemieckiego)
- Tworzenie oraz zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
- Budowanie długofalowych relacji z pracownikami
- Selekcja aplikacji, kontakt telefoniczny z kandydatami
- Koordynacja zatrudnionych pracowników
- Prace administracyjne
- Dbanie o dobry wizerunek firmy

Oferujemy

- Stabilna forma współpracy
- Umowę o prace
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Możliwość rozwoju osobistego

Nasze oczekiwania:
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Gotowość do podjęcia długoterminowej współpracy
- Znajomość pakietu MS Office
- Łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Kandydatów, spełniających wymogi oferty - zapraszamy do aplikowania. Wyślij cv na adres @

Jeśli masz dodatkowe pytania - zapraszamy do kontaktu telefonicznego
tel. 77 5477777,