Nauczyciel wychowania przedszkolnego / pedagog - Nowy Targ

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.05.2022

Nauczyciel przedszkola

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Przedszkole Lokomotywa w Nowym Targu (ul. Wojska Polskiego 26) zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego oraz pedagoga!

Poszukujemy osób kreatywnych, sumiennych, pełnych pasji do pracy z dziećmi, które będą towarzyszyć naszym Podopiecznym w codziennym poznawaniu świata.

Zakres obowiązków

  • opieka nad grupą przedszkolną
  • realizacja podstawy programowej

Wymagania

Jeżeli:

  • ukończyłeś pedagogikę przedszkolną lub posiadasz kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciela-pedagoga w przedszkolu (np. ukończony kierunek: Pedagogika, specjalizacja społeczno-opiekuńcza z elementami nauczycielstwa i wychowawstwa),
  • uwielbiasz pracę z dziećmi i łatwo nawiązujesz z nimi kontakt,
  • jesteś kreatywny, sumienny, odpowiedzialny i angażujesz się w wykonywane obowiązki...

dołącz do załogi Przedszkola Lokomotywa!

PS. Kwalifikacje do prowadzenia zajęć dodatkowych oraz doświadczenie w pracy z dziećmi będą dodatkowym atutem!

Oferujemy

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premie uznaniowe,
  • 7-godzinny czas pracy,
  • pracę w przestronnych, nowoczesnych, kolorowanych salach,
  • stałe doposażenie w materiały i pomoce dydaktyczne, zabawki,
  • przyjacielską atmosferę,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym awansu zawodowego nauczycieli.

  • Administratorem danych osobowych jest MAŁOPOLSKIE CENTRUM EDUKACJI LOKOMOTYWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 34-700 Rabka-Zdrój Sądecka 51, 1, NIP: 7352882965. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w związku ze złożeniem aplikacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, iż: Administratorem moich danych osobowych jest Małopolskie Centrum Edukacji Lokomotywa Sp. z o.o. w Rabce – Zdroju, ul. Podhalańska 4, 34-700 Rabka – Zdrój reprezentowane przez dr Rafała Leśniaka, tel./fax 18 26 76 894. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny, a brak jej udzielenia powoduje niemożność rozpatrzenia mojej aplikacji.
Miejsce pracy
  • Nowy Targ pow. nowotarski, Małopolskie
Opublikowana
Wygasła (2 dni)