Specialista ds. Kadr i Płac

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

Księgowy

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków
- Prowadzenia dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami
- Samodzielne realizowanie procesów płacowych, tj. naliczanie wynagrodzeń, świadczeń z tytułu choroby i macierzyństwa, rozliczanie umów cywilno-prawnych
- w celu zapewnienia ich terminowości i zgodności z przepisami prawa
- Prowadzenie ewidencji urlopów, zwolnień oraz innych absencji
- Sporządzania deklaracji oraz rozliczeń do ZUS, US, PFRON, GUS za spółkę
- Przygotowywania zestawień i sprawozdań z zakresu obsługi kadrowo-płacowej
- Nadzorowanie badań lekarskich i kierowanie pracowników na badania okresowe oraz BHP
- Przygotowywanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych
- Wystawianie wymaganych dokumentów i zaświadczeń dla pracowników i instytucji zewnętrznych
- Udzielanie odpowiedzi na zapytania pracowników z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
- Wprowadzanie i aktualizowanie danych do systemu kadrowo – płacowego,
- Obsługa ZFŚS
- Prowadzenie korespondencji z ZUS, US, GUS i innymi instytucjami niezbędnej w zakresie obsługi płacowej pracowników
- Udział w wewnętrznych i zewnętrznych audytach, kontrolach prowadzonych przez instytucje państwowe (PIP, ZUS, US)

Nasze wymagania
- Wykształcenie wyższe (mile widziane kadry i płace, ekonomia)
- Co najmniej 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w firmie zatrudniającej powyżej 100 osób (mile widziane w firmie produkcyjnej, firmie outsourcingu kadrowo-płacowego lub wewnętrznego Centrum Usług Wspólnych)
- Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, przepisy z zakresu podatku dochodowego, ubezpieczeń społecznych oraz umów cywilnoprawnych
- Bardzo dobrej znajomości obsługi programu Płatnik, pakietu MS Office w szczególności aplikacji Excel (warunek konieczny),
- Biegła obsługa programów kadrowo-płacowych (mile widziana znajomość ENOVA),
- Samodzielności, bardzo dobrej organizacji pracy pod presją czasu
- Dokładność i sumienność
- Umiejętności pracy w zespole i wysokich kompetencji interpersonalnych.

Mile widziane
- Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy
- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- Premię kwartalną do 20%
- Profesjonalne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
- Dostęp do platformy nauki języka angielskiego
- Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy
- Pakiet świadczeń socjalnych
- Opiekę medyczna Medicover Premium
- Pracę pełną wyzwań w zgranym zespole

Benefity
- prywatna opieka medyczna
- dofinansowanie nauki języków
- ubezpieczenie na życie
- możliwość pracy zdalnej
- elastyczny czas pracy
- owoce
- służbowy telefon do użytku prywatnego
- komputer do użytku prywatnego
- dodatkowe świadczenia socjalne
- dofinansowanie wypoczynku
- paczki świąteczne
- program rekomendacji pracowników

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland jest czołowym producentem okuć budowlanych - zamków wierzchnich, zamków wpuszczanych, wkładek bębenkowych, kłódek bębenkowych oraz systemów Master Key, oferującym szeroko rozbudowaną sieć sprzedaży usług serwisowych. Dzięki doświadczeniu i spełnianiu oczekiwań zdobyliśmy zaufanie Klientów zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy firmą o wieloletnich tradycjach i bogatych doświadczeniach.
Miejsce pracy
  • Leszno pow. Leszno, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)