PRAKTYKI ASYSTENCKIE zdalne z j. hiszpańskim

Anna Milewska
  • Białystok, podlaskie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane odbyciem bezpłatnych praktyk studenckich w obszarze marketingu, w przestrzeni online. Potrzebujemy Twojego wsparcia w organizacji funkcjonowania mediów społecznościowych, 2-3h dziennie na okres 3 miesięcy.

Nie wymagamy doświadczenia - przeszkolimy Cię :).

Jesteśmy firmą doradczą w zakresie finansów, nieruchomości i inwestycji na rynku zagranicznym. Dbamy o świadomość i edukację prywatnych polskich inwestorów w obszarze bezpieczeństwa finansowego. Jako zakład działający w modelu turkusowej organizacji stawiamy na współpracę i kooperatywność.

Nasz idealny kandydat to osoba znająca język hiszpańskim na poziomie B2-C1 - komunikatywna, rzetelna i zaangażowana, cechująca się wysoką estetyką słowa. Zaznajomiona z funkcjonowaniem mediów społecznościowych i pozyskiwaniem informacji w sieci. Chcemy nawiązać współpracę ze studentem zainteresowanym rozwojem osobistym, zorientowanym na pracę w formie zdalnej, zainteresowanym biznesem online i marketingiem.

Twoje Zadania:
- research w języku hiszpańskim
- tłumaczenie dokumentów
- praktyczne wykorzystanie języka w kontakcie z klientem
- Koordynowanie funkcjonowania firmowych grup w mediach społecznościowych
- Dbanie o wizerunek marki
- Udział w realizacji strategii marketingowej
- Zarządzanie grupą na Facebooku
- Obsługa Business Suite
- Przygotowanie grafik w Canva
- Zapoznanie się działaniem YB, Linkedin, Mailerlite,
- Zapoznanie się z narzędziami google SEO, GA
- Wsparcie przy prowadzeniu kanału YB oraz FB LIVE
- Porządkowanie danych

Oferujemy

- Umowę o praktyki
- Elastyczne godziny pracy
- Zdobycie doświadczenia
- Referencje potwierdzające nabyte umiejętności podczas stażu kiedy tylko będziesz potrzebował/a
- Dużą swobodę w działaniu
- Konsultacje indywidualne z cenionym przedsiębiorcą przy planowaniu swojej ścieżki zawodowej
- Możliwość wystawienia zaświadczenia dla uczelni
- Dostęp do szkoleń, kursów i książek poszerzających Twoją wiedzę

Zainteresowaliśmy Cię? Zaaplikuj przez portal.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)