Doradca klienta - dołącz do zespołu premium

premium
  • Mielec, podkarpackie pow. mielecki

Inny

Umowa o pracę

Masz doświadczenie w obsłudze klienta - zapraszam do współpracy!

Twój zakres obowiązków to:
* sprzedaż ubezpieczeń klientom indywidualnym oraz biznesowym
* aktywne pozyskiwanie klientów i dobór najlepszej oferty
* realizacja celów sprzedażowych
* nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Nasze wymagania:
* wykształcenie minimum średnie
* doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
* kultura osobista oraz łatwość nawiązywania kontaktów
* zaangażowanie i dobra organizacja pracy

Co oferujemy:
* elastyczny czas pracy
* szkolenia i wsparcie doświadczonych współpracowników z zespołu
* program benefitów
* wynagrodzenie równie wysokie jak zaangażowanie - brak górnej granicy prowizji

Jeżeli szukasz pomysłu na siebie - aplikuj i dołącz do mojego zespołu!

Osoby zainteresowane - prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach
Dodana
Wygasa (za 2 dni)