Specjalista ds. Marketingu

Perbis
  • Dębica, podkarpackie pow. dębicki

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

zajmujemy się wytwarzaniem i dostarczaniem oprogramowania dla firm(portale, sklepy internetowe, strony WWW), szukamy wsparcia w pełnym bądź dodatkowym wymiarze godzin na stanowisku: specjalista ds. marketingu.
Zakres obowiązków:
• Planowanie oraz prowadzenie kampanii marketingowych, Adwords FBads, afilacyjne
• Planowanie działań marketingowych
• Praca z narzędziami SEO i analitycznymi np. Ubersuggest
• Przygotowywanie raportów, benchmarków.

Wymagania

• Wysokie umiejętności interpersonalne,
• Samodzielność w działaniu i organizowaniu pracy,
• Umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji.

Oferujemy

• Możliwość rozwoju, regularne szkolenia,
• Pracę w otoczeniu nowoczesnych technologii,
• Współtworzenie dynamicznego zespołu,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Umowę o pracę.

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy o przesłanie CV oraz krótkiej notatki (minimum 5 zdań, a maximum pół strony A4), opisującej dotychczasowe doświadczenie w obszarze stanowiska na które przesyłana jest aplikacja. Przesłanie notatki kilkukrotnie zwiększa szanse na nawiązanie kontaktu. Powinno się w niej zawierać doświadczenie zawodowe, wykonane projekty - mile widziane komercyjne, ale mogą być też wolontariaty lub ciekawe projekty wykonywane w czasie cyklu edukacji.
Praca w większości może być wykonywana zdalnie, jednak przewidujemy spotkania w biurze perbis . pl co najmniej raz na tydzień. Masz pytania? Dzwoń śmiało
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)