DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Plastivan Sp. z .o.o
  • Pobiedziska, wielkopolskie pow. poznański

Handlowiec

Umowa o pracę

Plastivan Polska, oddział firmy belgijskiej, od ponad 50 lat specjalizującej się w produkcji i dystrybucji materiałów budowlano – wykończeniowych, na polskim rynku od 1993 roku,
Poszukuje do oddziału dystrybucyjnego w Biskupicach k/Poznania osoby do:
DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA
Opis stanowiska
Przygotowywanie dokumentów sprzedażowych
Organizacja transportu krajowego i zagranicznego
Ewidencję problemów zgłaszanych przez użytkowników, udzielanie informacji
Utrzymywanie relacji z klientami polskimi i zagranicznymi

Wymagania

- wykształcenie min. średnie
- znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny,
- mile widziana znajomość podstaw języka rosyjskiego
- znajomość obsługi komputera w tym programów biurowych np. Symfonia, Excel oraz urządzeń biurowych
- prawo jazdy kat. B
- mile widziane doświadczenie w pracy biurowej
- optymistycznie nastawienie do świata i ludzi

Oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz zdobycia doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym
- udział w profesjonalnych szkoleniach
- pracę w miłym zespole
Prosimy o kontakt wyłącznie drogą elektroniczną. Informacje telefoniczne nie będą udzielane. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres:
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)