Młodszy Inżynier w dziale Jakości

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.02.2022

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Firestone Industrial Products Poland

Firma Firestone Industrial Products specjalizuje się w rozwoju i produkcji systemów zawieszenia pneumatycznego. Od ponad 85 lat nieustannie prowadzimy badania, opracowujemy zaawansowane technologie i rozwiązania, które są powszechnie stosowane w pojazdach ciężarowych, naczepach, samochodach osobowych i sportowych, lekkich ciężarówkach a także vanach, autobusach, pojazdach rolniczych, w kolejnictwie oraz przemyśle.

Zakres obowiązków

  • wsparcie inżynierów jakości
  • udział we wdrażaniu nowych produktów
  • przeprowadzanie audytów jakościowych na produkcji
  • udział w wizytach klienta oraz audytach
  • przygotowywanie i raportowanie wyników jakościowych

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • wykształcenie wyższe techniczne (absolwent lub student ostatniego roku)
  • nastawienie na rozwój zawodowy
  • otwartość na pracę zespołową
  • dostępność w pełnym wymiarze godzin (pon. – pt.)
  • a przede wszystkim zaangażowanie i chęć do nauki, my zapewnimy resztę!

Oferujemy

  • udział w 12-miesięcznym programie stawiającym na rozwój – od pierwszego dnia trafisz pod skrzydła doświadczonych inżynierów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji należącej do największego producenta opon na świecie
  • przyjazne miejsce pracy, gdzie dbamy o bezpieczeństwo pracowników i środowisko naturalne
  • bogaty pakiet socjalny: pracowniczy program emerytalny (PPE), prywatna opieka medyczna, karta multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia świąteczne i wiele innych
  • Administratorem danych osobowych jest Firestone Industrial Products Poland Sp. z o.o. 64-200 Wolsztyn Berzyna 80, NIP: 7811743388. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firestone Industrial Products Poland Sp. z o.o. 64-200 Wolsztyn Berzyna 80, NIP: 7811743388 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Wolsztyn pow. wolsztyński, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.