23,50 zł/ 4000 zł PRACA MAGAZYN Zielona Góra

Inwork Sp zoo

Magazynier

Umowa zlecenie

Chcesz dołączyć do szerokiego zespołu jednej z największych firm sektora logistycznego ? Wystarczy, że zaaplikujesz ! Czekamy właśnie na Ciebie !

Stanowisko: Magazynier - Pracownik sortowni paczek

Miejsce pracy: Zielona Góra, ul. Kostrzyńska 8

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA ! WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY !

Gwarantujemy:

- Dla systematycznych pracowników stawka 23,50 zł brutto/godzina (21,50 zł stawka podstawowa + 2,00 zł premia frekwencyjna);
- Zwrot kosztów zakupu obuwia i odzieży roboczej w formie ekwiwalentu;
- BONUS SPECJALNY: poleć nam swojego znajomego do pracy i zyskaj EXTRA 600 zł PREMII !
- dla zainteresowanych: ochrona zarobków przed zajęciami komorniczymi;
- pewną pracę w pełnym wymiarze czasu;
- na początek: pełno - składkowa umowa zlecenie [ płatne chorobowe ];
- elastyczne godziny pracy: zmiany do wyboru: 00:00/02:00 - 8;00/10:00 (wtorek - sobota) lub 15:30 - 22:00 (poniedziałek - piątek) lub 10:00-18:00;
- wolne soboty i niedziele;

Nie czekaj ! Aplikuj ! Ta praca jest właśnie dla Ciebie !

Uczeń / Student 23,50 zł netto ( na rękę ) !

TEL: lub --> jeśli żaden telefon wyjątkowo nie odpowiada, wyślij nam SMS o treści „ZIELONA GÓRA + 'TWOJE IMIĘ'” ! ODDZWONIMY !

Twoje zadania:

- rozładujesz i załadujesz samochody transportujące różnego rodzaju przesyłki;
- przesortujesz je pod względem miejsca zamieszkania adresata;
- zadbasz o jakość i wygląd trafiających w Twoje ręce paczek. Co ważne, będziesz mieć realny wpływ na zadowolenie Klientów!

Sam widzisz, nie jest to nic skomplikowanego! Chwila poświęconego czasu i Twoje szczere chęci z pewnością wystarczą byś cieszył się tą pracą.

Nasz wymarzony kandydat powinien:

- mieć ukończone 18 lat;
- znaleźć kilka godzin dziennie na pracę [kiedyś pracować trzeba];
- rzetelnie i sumiennie podchodzić do powierzonych mu zadań;
- nie bać się pracy fizycznej;

Nie przekonuje Cię stawka 23,50 zł / godz. ? Przelicz, ile możesz zarobić w skali całego miesiąca!

Zarabiaj ok. 4000 złotych – dla ucznia/studenta ok. 4000 złotych netto (na rękę)! + możliwość dodatkowego zarobku (więcej godzin dla chętnych)
Brzmi ciekawie ? Aplikuj lub skontaktuj się z Nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania !

Polecaj nowych pracowników i zarabiaj za każde polecenie łącznie 600 złotych !
Wystarczy, że każda polecona przez Ciebie osoba przepracuje z nami przynajmniej 30 dni otrzymasz 300 złotych, po kolejnych 90 dniach, otrzymasz kolejne 300 złotych.

TEL: lub --> jeśli żaden telefon wyjątkowo nie odpowiada, wyślij nam SMS o treści „ZIELONA GÓRA + "TWOJE IMIĘ'” ! ODDZWONIMY !
Miejsce pracy
  • Zielona Góra
Opublikowana
Wygasa (za 7 dni)

Praca alert - powiadomienia

Magazynier, Zielona Góra

Włącz obserwowanie, a my powiadomimy Cię mailowo o nowych ofertach