Zatrudnimy Szefa Kuchni do dobrze prosperującej restauracji

Don Giovanni Trattoria
  • Śrem, wielkopolskie pow. śremski

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Don Giovanni Trattoria to restauracja z 11-letnim doświadczeniem i bardzo mocną pozycją na rynku oraz wyjątkową lokalizacją przy urokliwej promenadzie nad rzeką Wartą w Śremie.
Oferujemy stabilne zatrudnienie, pracę niezależnie od sytuacji pandemicznej.

Co oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie
-elastyczny system pracy
-umowę o pracę bądź kontrakt B2B
-pracę w młodym, dynamicznym zespole
-samochód służbowy
-telefon służbowy
-pakiet szkoleń z najlepszymi szkoleniowcami w kraju, wyjazdy na kongresy, konferencje gastronomiczne
-możliwość budowy własnego zespołu w świetnie prosperującej restauracji
-możliwość wdrażania swoich pomysłów
-wsparcie w realizacji przedsięwzięć
-wieloletnią współprace
-klimatyzowaną kuchnie

Poszukujemy pełnej pasji i ambitnej osoby na stanowisko Szefa Kuchni, który poprowadzi naszą bardzo dobrze prosperującą i utytułowaną restauracje.

Zakres obowiązków:

-aktywna praca na zmianie kuchennej
-tworzenie sezonowego menu wraz z zespołem naszych kucharzy
-organizacja i nadzór pracy zespołu kucharzy oraz pomocy kuchennych
-przygotowywanie dań zgodnie ze standardami i przy współpracy z kuchnią oraz obsługą sali
-zarządzanie magazynem, dobór i zamówienia produktów, kontakt i współpraca z dostawcami oraz kontrolowanie cen
-dbanie o porządek na stanowiskach pracy i sprzęt kuchenny
-współpraca z managerem restauracji, pomoc w przygotowaniu ofert dla zorganizowanych grup, uroczystości rodzinnych, cateringu itd.
-prowadzenie dokumentacji HACCP
-inwentaryzacja wraz z managerem
-współtworzenie pozytywnej atmosfery wśród załogi i gości
-dbanie o wizerunek firmy

Czego oczekujemy:

-umiejętności pracy w zespole
-świetnego wyczucia smaku
-uczciwości
-doświadczenia na stanowisku szefa kuchni / zastępcy szefa kuchni oraz w zarządzaniu zespołem
-umiejętności kontroli kosztów i stanów magazynowych
-wiedzy na temat kuchni śródziemnomorskiej i produktów sezonowych
-głowy pełnej pomysłów
-świetnej organizację czasu własnego i zespołu, zdolności do wielozadaniowości
-ducha współpracy i szacunek do współpracowników
-prawa jazdy kategorii B

Jeżeli kochasz pracę w gastronomii ,ale wciąż szukasz odpowiedniego miejsca dla siebie - zapraszamy na rozmowę do nas!
Czekamy na Ciebie!
CV proszę przesyłać przez formularz OLX.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)