Specjalista ds. sprzedaży i leasingu samochodów

Business Bridge Group Sp. z o.o.
  • Wrocław, dolnośląskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – firmy z branży motoryzacyjno - finansowej – osoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
doradztwo i sprzedaż samochodów oraz oferowanych usług finansowych (leasing, najem długoterminowy, kredyt),
pozyskiwanie klientów w ramach dostarczanej bazy jak i aktywne poszukiwanie nowych kontaktów,
obsługa klientów w zakresie udzielania informacji o zasadach zawierania umów, sporządzanie ofert finansowania, negocjowanie warunków oraz nadzorowanie prawidłowego przebiegu realizacji transakcji,
dbanie o zadowolenie i budowanie relacji biznesowych z klientami,
kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
posiadasz min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży samochodów, leasingu lub w najmie długoterminowym (CFM),
możesz wykazać się znajomością branży motoryzacyjnej,
z łatwością obsługujesz pakiet MS Office,
posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym (atut mile widziany),
posiadasz łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów,
jesteś dobrze zorganizowany i samodzielny w działaniu.

Oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bądź B2B,
atrakcyjny system prowizyjny,
niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
podnoszący kompetencje zawodowe pakiet szkoleń,
pracę w młodym, wspierającym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem linku aplikacyjnego:

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355. Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przesłanych do nas CV. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji. W związku z unijnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), prosimy o dopisanie w treści CV poniższych klauzul, w przypadku nadesłanych aplikacji bez naszych klauzul, Państwa kandydatura zostanie automatycznie odrzucona, a przesłana aplikacja zostanie usunięta:
"Klauzula zgody" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez firmę Business Bridge Group Sp. z o.o. (Business Bridge Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Legnickiej 65/1,54-510 we Wrocławiu, dalej jako Administrator Danych Osobowych) w celu realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych. OŚWIADCZAM, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych."
Link do polityki prywatności:
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)