Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.02.2024

NOVA OMEGA MIELEC PRACOWNIK BUDOWLANY

Nova Omega
  • Mielec, podkarpackie pow. mielecki

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma Nova Omega Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje pracowników w zawodach budowlanych.

WYMAGANIA:
sumienność,
pracowitość,
chęć do podejmowania nowych wyzwań oraz doświadczenie na danym stanowisku
wykonywanie prac remontowo - budowlanych,
robót ciesielskich, montażowych, rozbiórkowych, murarsko-tynkarskich,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków pracowniczych, utrzymywanie porządku w miejscu pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP,

OFERUJEMY:
stabilne zatrudnienie
umowę o pracę,
możliwość rozwijania umiejętności,
odzież ochronną
posiłki regeneracyjne

Firma NOVA OMEGA Sp. z o.o. Sp. K. została przekształcona w 2018 roku z istniejącego od prawie 20 lat przedsiębiorstwa P.H.U.P OMEGA. Obecnie firma oferuje usługi remontowo-budowlane oraz relokacje maszyn i urządzeń przemysłowych.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń oraz CV na podany niżej email:
pracujodzaraz @ interia .pl lub telefonicznie ,

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"