Kosztorysant Projektant Stolarki okiennej aluminiowej

PAMO
  • Ustrzyki Dolne, podkarpackie pow. bieszczadzki

Inżynier

Umowa o pracę

Konstruktor /Technolog /Projektant
z możliwością przyuczenia

Miejsce pracy:
Ustrzyki Dolne

Opis stanowiska:
-przygotowanie dokumentacji projektów;
-nadzór technologiczny i konstruktorski nad tworzonymi produktami;
-współpraca z Działem Handlowym przy tworzeniu nowych projektów;
-wybór i opracowanie odpowiednich technologii dla nowych produktów;
-nadzór nad procesem prototypowania i produkcji.

Wymagania

-wykształcenie inżynieryjne lub techniczne – preferowane kierunki – budownictwo lub technologia drewna, tworzyw sztucznych;
-umiejętność czytania i interpretowania dokumentacji technicznej;
-bardzo dobra znajomość programu AutoCAD oraz pakietu Microsoft Office;
-umiejętność precyzyjnego tworzenia rysunków technicznych;
-kreatywność, umiejętność pracy pod presją czasu.

-Dodatkowy atutem będzie:
-znajomość programów LogiKal oraz MB-CAD;
-doświadczenie w tworzeniu rysunków technicznych.

Oferujemy

-możliwość rozwoju w firmie o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku;
-atrakcyjne wynagrodzenie;
-szkolenia aktualizujące wiedzę z zakresu wykonywanych działań;
-praca w zespole profesjonalistów.

Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie aplikacji na maila: @ w tytule wiadomości wpisując: „Konstruktor /Technolog /Projektant”

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy tylko się z wybranymi kandydatami.

Dodana
Wygasa (za 5 dni)