Specjalista ds. rekrutacji z językiem rosyjskim

Tremwork
  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Opis stanowiska:

wsparcie Pracowników w pracy i aklimatyzacji
realizacja procesów rekrutacyjnych (rekrutacja pracowników z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii)
zapewnieniu przepływu informacji pomiędzy Pracownikami - Klientem – Centralą
koordynację przyjazdów pracowników, mieszkań pracowniczych
budowanie długofalowych relacji z pracownikami
planowanie pracy, zarządzanie absencją i rotacją pracowników
wyjazdy służbowe

Wymagania

biegła znajomość języka rosyjskiego;
mile widziane doświadczenie zdobyte w agencji pracy
znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym (w przypadku cudzoziemców)
prawa jazdy kat. B.
znajomość przepisów dotyczących zatrudnienia cudzoziemców na terenie Polski
umiejętność pracy pod presją czasu i w stresie,

Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
stałe wynagrodzenie miesięczne I atrakcyjne premie uzależnione od wyników
pracę w przyjaznym zespole specjalistów chętnie dzielących się wiedzą.
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)