Sprzedawca w sklepie Bricomarche w Ostródzie

Raca Sp. z o.o.
  • Ostróda, warmińsko-mazurskie pow. ostródzki

Kasjer

Umowa o pracę

Zatrudnimy chętne osoby do pracy w sklepie Bricomarche w Ostródzie na stanowisku sprzedawca na dziale budowlanka.

Zakres obowiązków:
- Obsługa klienta,
- Zamawianie, przyjmowanie i wykładanie towaru,
- Dbałość o czystość i porządek.

Od Kandydatów oczekujemy:
- uczciwości
- zaangażowania
- odpowiedzialności
- dyspozycyjności do podjęcia pracy zmianowej oraz w weekendy
- umiejętności pracy w zespole i dostosowania się do obowiązujących zasad,
- kultury osobistej i życzliwości,
- pozytywnego nastawienia do ludzi,
- dyspozycyjności do podjęcia pracy na 3 zmiany: 8-16, 10-18, 12-20.

Oferujemy

- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
- comiesięczne grafiki,
- możliwość zdobycia doświadczenia.

Umowa:
- Umowa-zlecenie,
- po okresie próbnym Umowa o pracę.

Osoby spełniające powyższe oczekiwania i zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)