KASJER / SPRZEDAWCA w Bricomarche Olecko

KINAWA
  • Olecko, warmińsko-mazurskie pow. olecki

Handlowiec

Umowa o pracę

OPIS:
BRICOMARCHÉ to międzynarodowa sieć supermarketów typu „dom i ogród”, najbardziej rozbudowana pod względem liczby placówek sieć DiY w Polsce. Atrakcyjne ceny oferowanych produktów oraz bliskość dają tym sklepom przewagę nad konkurencją. W związku z planowanym otwarciem Merketu budowlanego Bricomarche w Olecku poszukujemy osoby na stanowisko KASJER / SPRZEDAWCA.

Obowiązki:
- obsługa kasy fiskalnej
- dbałość o klienta
- wystawianie faktur
- ekspozycja, wykładanie i kontrola obrotu towarów
- współpraca z dostawcami i personelem sklepu
- bieżące prace porządkowe

Wymagania

- wysoka kultura osobista
- pozytywne nastawienie do klienta
- odpowiedzialność za powierzoną pracę
- zaangażowanie i motywacja do pracy
- umiejętność współpracy w zespole
- chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- wykształcenie minimum ZAWODOWE

Oferujemy

- gwarancję stabilnego zatrudnienia
- system szkoleń w zakresie wykonywanych obowiązków
- umowę o pracę i terminowe, atrakcyjne wynagrodzenie + premie
- pracę w przyjaznej atmosferze
- pracę w stabilnej firmie z możliwościami rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres
e-mail: bricomarcheolecko'małpka'op.pl oraz przez kontakt telefoniczny
pod nr tel. termin składania aplikacji: 18. lipca 2021 r.

(Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu lekkim.)

Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w obecnej i kolejnych, podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

"Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KINAWA sp. z o.o. z siedzibą w Olecku przy ul. Kasprowicza 26 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji."

Aplikacji nie odsyłamy. CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)