Kosztorysant/Doradca Techniczno-Handlowy (kotły)

Business Bridge Group Sp. z o.o.
  • Wrocław, dolnośląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - generalnego przedstawiciela w Polsce, międzynarodowej firmy produkcyjnej, oferującego wysokiej jakości urządzenia do produkcji ciepłej wody użytkowej - osoby do pracy, na stanowisku:

Kosztorysant/ Doradca techniczno- handlowy
Miejsce pracy: Włocławek i okolice

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
• przygotowywanie dokumentacji techniczno- handlowych, wykonawczych i projektowych,
• pozyskiwanie nowych i budowanie długotrwałych relacji z klientami (instalatorzy, biura projektowe),
• wsparcie techniczne z zakresu urządzeń grzewczych, pomp ciepła,
• odwiedzanie projektantów w celu przekazu informacji na temat kotłów,
• sporządzanie kosztorysów w oparciu o przedmiary lub projekty,
• zarządzanie dokumentacją i certyfikacją produktów,
• koordynowanie prac projektowych na wszystkich etapach inwestycji ,
• reprezentowanie marki i uczestniczenie na regionalnych i krajowych wydarzeniach branżowych,
• monitorowanie konkurencji pod względem produktów, cen, regulacji oraz usług.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
• posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży urządzeń techniki grzewczej,
• znasz branżę OZE i lokalny rynek (sieć biznesową, potencjalnych klientów, udział marek na rynku),
• masz wykształcenie techniczne,
• posługujesz się językiem angielskim,
• umiesz obsługiwać pakiet MS Office- Exel, Powerpoint,
• umiejętnie nawiązujesz kontakt z klientami,
• cechują Cię wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i motywacja do pracy,
• masz prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje:
• interesującą pracę w w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• atrakcyjny pakiet wynagrodzenia, uzależniony od zaangażowania i osiąganych wyników,
• narzędzia pracy (telefon, samochód - również do celów prywatnych),
• dużą samodzielność,
• dodatkowe ubezpieczenie na życie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem linku aplikacyjnego:

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355. Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przesłanych do nas CV. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.
W związku z unijnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), prosimy o dopisanie w treści CV poniższych klauzul, w przypadku nadesłanych aplikacji bez naszych klauzul, Państwa kandydatura zostanie automatycznie odrzucona, a przesłana aplikacja zostanie usunięta:
"Klauzula zgody"
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez firmę Business Bridge Group Sp. z o.o. (Business Bridge Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Legnickiej 65/1,54-510 we Wrocławiu, dalej jako Administrator Danych Osobowych) w celu realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych. OŚWIADCZAM, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych."
Dodana
Wygasa (za 4 dni)